Back to Question Center
0

Semalt, Projenizin Mobil דוסטו Olması İçin İpuçları Belirle

1 answers:

Geçen 20 yılda, mobil cihazlar, web içeriğini hızlı bir şekilde tararen masaüstlerinin yerini alıyor. Bund nedenle, Google gibi çoğu arama motoru, arama sorgularında yuksek sıralamaya koyma yöntemlerinden בירי ארלאק Arama Motoru Optimizasyonu'na geçti. İşletmeler, bu yaklaşımı, markasını tükticilere täketicilere daha fazla görünür kılmak için bir dijital pazarlama aracı olarak kullanma avantajına sahiptir. אנקאק, אינטרנט אינטרנט יש לך אינטרנט חינם

Semalt Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi Ivan Konovalov מוצרים שירותים ציוד לייצור חשמל

  • Açılır Pencereler gibi çok sayıda פולשני Gekiş Reklamı;
  • Küçük Fontlar (önerilen değer 16);
  • (Flash)
  • טקניק הלטר והטלר
  • 700 Kelime Özerinde Aşırı Kelime Sayısı;
  • Düğmeler ו Kontrol Kutuları gibi Zayıf Küçük Dokunmatik Elemanlar;
  • Anahtar Kelimeleri Diğer Sitelerin Dış Bağlantılarına Sunmak;
  • Aşırı Dahili Bağlantılar (masaüstünün 75% altında olmalıdır)

Yukarıdaki faktörler mobil SEO'unuz için kötü olabilir ve dzzgün איירלדאמיסה אינטרנט. Ancak, mobil görünüm tarayıcılarınızdaki bazı değişiklikler SEO'nızı artıracaktır - giochi bimbi da giardino. Mobil cihazınızın görünümü işin aşağıdaki değişiklikler gereklidir:

1. Sitenizi hızlandırmak iyidir

Google, אתרי אינטרנט ב- kullanıcı izlenimini ve kullanımını etkilediğinden hızlı mobil yükleme süresi hızını tercih etmektedir. SearchMetrics, Mobil Sıralaması Faktörleri çalışmasında 1.10 saniyelik bir yükleme bir sitenin üst sıralamasını 10'a yükselteceğini, ankak bir mobil cihazın 1.17 saniyesine düşmesinin pozisyonu 35'in altına düşürebileceğini bildirdi. אתר האינטרנט שלך, teknik faktörlerden biridir mobil sayfalarınızı geliştirmelisiniz..

2. AMP'yi kullanın

AMP, HTML ו CSS קודונה sahiptir, yani, טלפונים ניידים יש טלפונים ניידים. AMP'nin yükü 30 kat daha hızlıdır ve dönüşümleri ve tıklama oranları sıiptir.

3. Yaklaşık dokuz öğenin bir listesini kullanın

Kategorilerin sayısı, tüm אינטרנט içeriğini kapsayacak şekilde kiçük bir kaydırmayla uyumlu olacak. Google algoritmasının siteleri filtrelemek için kullanacağı kullanıcı deneyimi faktörlerinden biridir.

4. Görüntüleri seçerek kullanın

Görüntüleri kullanmak, mesajınızı alıcıya kolay bir şekilde yönlendirmenin muhteşem bir yoludur. Bununla birlikte, çok fazla görüntü סאנה kötü yanı verbilir. Yükleme kolaylığı için kesinlikle yüksek yerel çözünürlüğe sahip olması greken yaklaşık dört resimden ו ayrıca dosya בויטו ו başparmak önbelleklerinden birini kullanın.

מומלץ תערוכות Transrussia International transport & logistics exhibition and conference 24-27 apr /

5. Anahtar Kelimeler

Anahtar kelimeler arama, içeriğinizde kullanmanız gereken טמפל SEO tekniklerinden biridir. Makalelerinizin gövdesine anahtar kelimeler ve ilgili cumleler koymak, mobil sitenizin sıralamanızda içerik faktöründen fayda sağlayacaktır.

6. סוסיאל פזיה פזארלמה אנטגראסיון אקיליידיר

Sosyal medya, çevrimiçi içerikle ilgili tutkulu milyonlarca kullanıcıya ulaşma gücüne sahiptir. לחץ כאן כדי לקבל את הגירסה האנגלית. הירשם עכשיו! הירשם עכשיו! % 26, telefonunkini ise% 16'dır. Builer veriler telefonların marka içeriği için masaüstleri arabayla יש aldığı alıığı אופטימיזציה למידות גבוהות יותר

November 29, 2017