Back to Question Center
0

מהן ההזדמנויות המושלמות להגדיל את הקישורים?

1 answers:

קישור הבניין הוא חלק בלתי נפרד מכל מסע פרסום אופטימיזציה כמו קישורים חיצוניים להביא תנועה והכנסות לאתר ולהגדיל את סמכותו בעיני מנועי החיפוש. קישורים נכנסים משמשים כקולות עבור עסקים מקוונים, ואם הם מגיעים ממקורות אינטרנט סמכותיים, הם הופכים להיות בעלי עוצמה רבה יותר ולתת לאתר שלך ערך רב יותר. קישורים נכנסים יכולים להגדיל את הסמכות הכוללת של הדף שלך ואת אמינותך, כך שתוכל להופיע ב TOP של SERP עבור מונחי חיפוש ממוקדים.

עם זאת, בעולם האמיתי, לא כל קישורים נכנסים נוצרים באופן שווה. זו הסיבה שבעלי אתרים רבים תוהים כיצד להגדיל את מספר קישורים נכנסים איכותיים לאתרים שלהם. קישורים נכנסים שמגיעים מאתרים בעלי שם סמכותי ומוקפים בתוכן מבוסס-מחקר מועיל נוטים יותר להביא תנועה בת קיימא שגדלה יחד עם העסק שלך. בעת פיתוח מסע הפרסום שלך לבניית קישורים, עליך להיות מודע לשיטות שעליך להימנע מהן כדי למנוע את העונשים של Google ואת הירידה בדירוג האתר שלך.

how to increase backlinks

הנחיות למנהלי אתרים של Google

לפני שתתחיל לחפש הזדמנות לבנות קישורים נכנסים איכותיים לאתר שלך, עליך לעבור על ההנחיות של Google למנהלי אתרים המסבירים לך מה הם באיכות גבוהה נכנסים ואיזה קישור הבניין שיטות אתה לא צריך לכלול את מסע הפרסום אופטימיזציה. Google ממליצה בחום להימנע מקישורים חיצוניים ספאמיים ואיכותיים. כדי להעניש את מי שלא פעל לפי ההנחיות האלה, Google הקימה את עדכון הפינגווין המפורסם, שדרדר לאחור אתרים שהשתתפו בפעילויות של בניית קישורים הונאה.

טכניקות בניית קישורים ספאמיות כדוגמת Google קובעת במפורש להימנע:

 • חוסר התוכן המקורי או תוכן מועט ביותר;
 • קישורים מוסתרים בתוך טקסט, כגון טקסט בגופן 0;
 • הסוואה או הונאה של מנועי חיפוש ומשתמשים.

אני ממליץ לך מאוד להתרחק אלה שיטות הונאה לא לשתף פעולה עם מקורות אינטרנט לבצע אותם כדי למנוע קישורים להיות מתויג כמו דואר זבל.

דחה קישורים נכנסים באיכות נמוכה

כדי להגדיל את איכות הפרופיל שלך נכנסים, אתה לא יכול לזלזל בכוחו של Google Disavow הכלי. התנתקות קישורים נכנסים איכות מאפשר לך להימנע מקשר עם אתרי צד שלישי ספאמי. קישורים נכנסים באיכות ירודה המצביעים אל האתר שלך עשויים להופיע בנסיבות שונות. לפעמים קישורים נכנסים ספאמי יכול לקרות עקב פעולות המתחרים שלך נגד האתר שלך. יתר על כן, זה קורה גם כאשר קישורים נכנסים ישנים אינם זמינים בשל מיתוג אתר. Google מסבירה כיצד להתכחש לקישורים נכנסים, ולכן הם לא משפיעים על הדירוג שלך. ברגע שזיהית אילו קישורים נכנסים צריכים להתנער, עליך ליצור קובץ עם הרשימה שהושגה ולהעלות אותו אל Google Webmaster Tool.

עכשיו, אתה יודע מה קישורים נכנסים עליך להימנע וכיצד לעשות זאת בעזרת Google, כך שתוכל ללמוד את הטכניקות הנכונות לשיפור דירוג האתר שלך ויצירת קישורים נכנסים איכותיים יותר באתרים חיצוניים.

כיצד להגדיל את מספר הקישורים נכנסים איכות?

אל תפסיק לפתח רעיונות חדשים עבור תוכן כמו תמיד יש הזדמנויות טובות שיכולות לעזור לך ליצור הרבה קישורים נכנסים איכותיים חדשים. אתה צריך למצוא פערי תוכן באתר שלך ותמיד להיות מודעים אחד חדש. יש כמה אפשרויות למחקר פערים בתוכן האתר שיכול להיות נרחב כמו ביצוע ביקורת האתר כולו שבו אתה משתמש בכלי אופטימיזציה למנועי חיפוש כדי לרשום את כל כתובות האתרים שלך או להסתכל דרך קטגוריות תוכן כדי לבחון את מה שלא הזכרנו עדיין.

כדי למצוא הזדמנויות תוכן חדשות, אתה יכול להשתמש בכלים מקצועיים שונים מחקר מילות מפתח. אני ממליץ ניצול Pro Pro ו Semalt אוטומטי SEO . באמצעות כלים אלה, תוכל למדוד דירוגים עבור דפים מסוימים עם מילות מפתח ממוקדות ואת נפח החיפוש החודשי עבור מונחי חיפוש אלה.

מיד לאחר שתמצא את ערכי מילות המפתח הנוכחיים שלך, תוכל להתחיל לחפש מילות מפתח קשורות. מילות מפתח רלוונטיות חדשות ייתנו לך הזדמנות ליצור תוכן חדש עבור האתר שלך. ודא שמילות המפתח שבחרת הן רלוונטיות ביותר לנישה שלך בשוק ויש להן נפח חיפוש גבוה (לפחות 1,000 לחודש). עם זאת, מונחי חיפוש אלה לא צריכים להיות תחרותיים מדי, שכן לא תוכל להשתמש בהם לטובתך.

  • חפש אתרים בעלי סמכות גבוהה ביותר

  כדי להגדיל את עוצמת הקישורים שלך, אתה צריך לחפש אתרים סמכותי ביותר בנישה שלך. אתרים אלה לא צריכים להיות מתחרים ישירים לעסק שלך באינטרנט, אבל לפחות קשורים באופן חלקי לתעשייה שלך. קישורים נכנסים אלה יכולים לעזור לך למשוך לקוחות פוטנציאליים, להעלות את דירוג הדף ולשפר את המודעות למותג שלך. אתה יכול לבדוק את הפופולריות של האתר, דרגה, מספר ממוצע של מבקרים וערכים אחרים באמצעות Semalt האתר Analyzer . עליך להקדיש תשומת לב מיוחדת לערכי מפתח שמראים אם אתרים יעילים להגדלת הקישורים הנכנסים ודירוג הדף או לא.

  increase backlinks

  עליך להקדיש תשומת לב מיוחדת לתכונות אתר כאלו:

  • אחוז המבקרים שמגיעים לאתר מאזורים שונים;
  • ערכי מעורבות בסיסיים - שיעור יציאה מדף כניסה, משתמש זמן מבלה באתר, צפיות בדף יומי ועוד);
  • אחוז של תנועה חיפוש אורגני ותנועה הפניה;
  • למעלה מילות מפתח ממנועי החיפוש.

  ערכים אלה יצמצמו את החיפוש שלך ויספקו לך רשימה של האתרים הרלוונטיים הרלוונטיים ביותר שיש להם את ההשפעה הגדולה ביותר ביצירת קישורים נכנסים לאתר שלך.

  • להרים את הרעיונות תוכן

  עכשיו, כאשר יש לך להשיג רשימה של מקורות האינטרנט הסמכותי המתאים ביותר, הגיע הזמן להרוויח קישורים נכנסים מהם באמצעות מתן תוכן מרגש ומבוסס על מחקר. המטרה העיקרית של תוכן שלך להופיע באתרים אחרים ידועים איכות היא לשפר את המודעות למותג שלך ולהראות אותו לקהל היעד החדש.

  אם תחליט לשלוח את התוכן שלך למטרות בניית קישורים לאתרי שותפים אחרים, ודא שהוא מתאים להנחיות לפרסום אורחים ומתאים לצרכי הקהל שלך. אתה יכול להציב אתרים אחרים רעיונות תוכן או לשלוח כמה הודעות אורח.

  לכן, אם תפרסם תוכן מבוסס מחקר איכותי עם קישור עוגן רלוונטי לתחום שלך, תגדיל את התנועה לאתר שלך ותגדיל את המוניטין שלך כמנהיג מחשבה בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלך, שיכולים להפוך משלם שלך מוביל Source .

December 22, 2017