Back to Question Center
0

כיצד אוכל לשפר את ה- SEO שלי על-ידי תיקון קישורים נכנסים שבורים?

1 answers:

כן, אפשר לתת דחיפה יפה למדי את המאמץ הכולל שלך SEO - רק על ידי תיקון הקישורים הקיימים כבר שלך ולהחיל קישורים נכנסים להפניה מחדש. אֵיך? ובכן, בוא נראה.

1. אתה יכול לקבל שליטה מלאה על תהליך יישומה (בניגוד לחלק הארי של העבודה האחרת, למשל כמו קידום תוכן);

2. תיקון קישורים שבורים, אתה לא יכול רק להגביר את דירוג החיפוש שלך אבל לרכוש שפע של יתרונות נסתרים אחרים (דואר). ז. , חוויית משתמש טובה יותר);

3. אתה הולך לעשות את רוב המאמץ שכבר עסקת.

בהתחשב בכך שכל התהליך שנלקח בקנה מידה עשוי להתגלות כבלתי-אינטואיטיבי למדי וקשה לניהולו כראוי, הנה סדרה קצרה של פעולות לטפל בו בדרך הנכונה:

  • זהה את כל הקישורים שבורים יש לך באתר או בבלוג שלך.
  • לפצל אותם על ידי דפוסי ההפניה העיקריים.
  • השתמש בבניית קישורים מקוונת וככלי עזר לכתוב כתובות אתר להפניה מחדש.
  • השלם את העבודות שלך עם קישורים נכנסים להפניה יש בדיקה כללית.

זיהוי קישורים שבורים

בואו מבטאים את זה שוב - אנחנו הולכים לחפש קישורים נכנסים להפניה מובילה את הדרך לדפים שבורים בתוך האתר שלך או בלוג. בדרך זו, יהיה עליך לקבל סיכום דוח מיוחד עליהם - באמצעות Google Search Console או בכל כלי עזר מקוון ייעודי לנתונים טובים וברורים יותר, כגון Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt), או צועק צפרדע עכביש SEO. אחרי הכל, זה רק תלוי בך כדי להחליט איזה מסגרת לבחור עבור משימה זו.

אם תעשה זאת, זכור - תצטרך גם לתקן את כל הקישורים הפנימיים השבורים שיש לך באתר או בבלוג שלך, שכן ייתכן שיש הרבה כתובות אתרים שהיגרו בשנים האחרונות. לכן, כל מה שאתה צריך הוא מכין הרבה עבודה ידנית וככל הנראה זמן רב - באמצעות Google Search Console לנתב קישורים נכנסים באופן ידני עם. htaccess או תוסף מיוחד אם אתה משתמש וורדפרס. או שאתה יכול גם להפנות במהירות הרבה קישורים הזקוקים לתיקון - פשוט באמצעות אחד המסייעים באינטרנט שהוזכרו קודם לכן.

פיצול כתובות אתר לפי דפוסי הפניה

כמשתמש ב- WordPress, הייתי אמור לזהות את דפוסי כתובות האתרים הישנים שלי (לדוגמה, מגיע כמו תחום + שנה + חודש + שם הודעה. html), ודפוסי כתובת אתר חדשים (e. ז. , דומיין + שם הודעה). אם תכתוב באנגלית פשוטה, יהיה עליך לכתוב הוראה מיוחדת עבור הרובוטים הזוחלים של Google ולספר להם על שינויים קבועים אלה או על שינויים קבועים אחרים - הן בכתובת האתר עצמה והן בקוד דף HTML (אחרת, עבודה על הפניות 301).

כתיבה הפניות

באשר לי, השתמשתי Permalink כלי עוזר לעבוד עם כתובות URL קוד. הכל צריך להיות מובן מאליו, אך זכור שתבנית כתובת האתר של המקור היא כתובות האתרים שמתחילות בדומיין שלך, ואחריהן מספרים וקו נטוי, שיסתיימו עם הגיל המשתנה מ- WordPress, וכן שים לב ב- HTML שנמלט מהתקופה. זכור שהמשתנה צריך תמיד להתחיל ולהסתיים בקו נטוי.

קישורים נכנסים להפניה מלאה ולבדוק אותם

כדי להשלים את ההליך, פשוט להטביע. htaccess הקובץ עם קוד באמצעות חיבור ה- FTP עם השרת שלך. זהירות - ודא שהכל נמצא במקום. אני מתכוון כי גישה ממשלתית לאתר שלך או הבלוג עם. Htaccess, אם משהו משתבש אתה יכול גם לקרוס הכל - אפילו עם קוד פגום במקצת. בדרך זו, כל מה שאתה צריך זה לפצל את הפניה מחדש אל מקור היעד, להפעיל הליך בדיקה עם כלי הסורק - וסיימת!

רמז: ניתן ליישם את אותו נוהל גם על קישורים פנימיים שבורים. כמובן, באופן אידיאלי הם לא צריכים לעבור דרך כל הפניות, אבל לצערי, זה לא תמיד ריאלי. זכור - לאחר ניתוב מחדש הוא הרבה יותר טוב מ 404 Source .

December 22, 2017