Back to Question Center
0

מהי התוכנה הטובה ביותר למכור באינטרנט עבור העסק שלך אמזון?

1 answers:

כולם אוהבים להרוויח כסף, ואמזון מספק את כל האפשרויות לעשות את זה. זו הסיבה עסקים מובילים על אמזון הוא נפוץ כל כך בימינו. רוב העסקים מסחר אלקטרוני להשיק את המוצרים שלהם על אמזון שהופך פלטפורמה זו תחרותי מאוד. מה עוד, אמזון דורש בעקבות הנחיות אופטימיזציה בסיסית כדי להפוך את המוצרים שלך גלויים בחיפוש.

אם אתה חדש על אמזון, זה יכול להיות קשה לך להגיע למעלה של אמזון החיפוש ללא יישום כל תוכנה מקצועית אמזון. במאמר זה, נדון בתוכנה הטובה ביותר למכור באינטרנט עבור אלה המעוניינים למכירה על אמזון כמו מקצוען.

הסיבות העיקריות מדוע אתה צריך להשתמש בתוכנת אמזון

כדי להרוויח משמעותית, אתה צריך להשקיע בעצמך. אמזון היא על כל ההשקעות מראש, הן זמן וכסף. אם אתה שם את ההיבטים האלה בעבודה שלך, תוכל למשוך רווח פסיבי יחסית מדי חודש. עם זאת, אנחנו תמיד צריכים יותר; זוהי הדרך בה פועל העולם.

יש רק 24 שעות ביום, ואפילו סוחרים אמזון צריך לישון. אז, אם כדי לנהל את כל הדברים בעצמך, אתה מסתכן לאבד את עצמך בעבודה שלך. תאר לעצמך שאתה צריך לעשות מחקר, קנה מידה, מעקב וניתוח בעצמך, השוואת המון נתונים באופן ידני. ומה לגבי אריזה ומשלוח מאות הזמנות ביום? לא, זה באמת בלתי אפשרי. אמזון יכול להפוך את החיים שלך קל יותר לספק לך עם הגשמה מקצועית. משמעות הדבר היא כי כל המשלוח שלך, אספקת בעיות תמיכה יטופלו על ידי אמזון. אתה יכול לשלוח מוצרים למחסנים ולהתמקד רק על העסק שלך אמזון שמירה. עם זאת, זה רק חצי הקרב. כל עסק צריך לגדול, אז אתה צריך להשקיע חלק גדול של יום העבודה שלך לפתח את העסק שלך. עליך לעבוד על הרישום שלך, לחפש את מילות המפתח הממוקדות החדשות, לעקוב אחר מיקומי המוצרים ב- Amazon SERP, להפעיל פריטים נוספים ולשפר את שירותי התמיכה בלקוחות כדי להגדיל את המודעות העסקית שלך ולהגדיל את ההכנסות. וכל זה לוקח הרבה זמן ומאמצים. אז אתה צריך כמה שירותים נוספים שיעזרו לך לנהל את כל הדברים האלה. זכור, כי אתה צריך לעבוד על העסק שלך, לא בו. ככלל, סוחרים המצויים בעושר עצום, כולם בלי לגעת במוצר או באזהרה על הפרטים הקטנים.

אז, יש לך וריאנטים של הבריאות שלך אמזון פיתוח עסקי. אתה יכול להעסיק את הבית אנליסטים מומחי SEO או להסתמך על אוטומציה ותוכנות אמזון. אשר לי, הבחירה ברורה. באמצעות כלים מקוונים, תוכל לעשות הכל בצורה נכונה ללא ado נוספת. זה המפתח להצלחה שלך באמזון. אז, תן לנו לדון אמזון הצורך אופטימיזציה ותוכנה מחקר שיגיע שימושי עבורך ופיתוח עסקי אמזון שלך.

התוכנה הטובה ביותר אמזון לשיפור הדירוג שלך

בחירת מוצר

אתה צריך להתחיל את המשחק מסחר אלקטרוני שלך כמו זוכה. לכן, זה חיוני כדי לבחור את רווחי ביותר בשוק נישה ומוצרים כי אתה קמעונאית. כדי לפשט משימה זו, ניתן להשתמש בכלי 'הצופים בג'ונגל'. כלי זה יעזור לך למצוא מוצרים אמזון אתה יכול להרוויח, מהר וללא כל ניחוש. באמצעות כלי הצופים ג 'ונגל, תוכלו למזער את הסיכון ולמקסם את הרווח כפי שהוא עוזר למצוא הזדמנויות המגובים על ידי הנתונים אמזון אמין ביותר בתעשייה ולמנוע שגיאות יקרות. יישום אינטרנט זה מספק מערכת מסנן מותאם אישית עבור חיפוש מוצרים אמזון מסד נתונים מסיבי של מידע. כאן תוכל לבחור קטגוריות, למקד את דירוג המוכר הטוב ביותר, מכירות, ביקורות וכן הלאה.

ישנן שתי דרכים שבהן תוכל להשתמש בתוכנת Jungle Scout - כאפליקציית האינטרנט או כתוסף של Chrome.

באמצעות אותו יישום אינטרנט, אתה מקבל הזדמנות למצוא נישות רווחיות ומוצרים ברחבי קטלוג אמזון כולו. תוסף זה מעניק לך הזדמנות לסנן את מסד הנתונים של Amazon כולו לפי קטגוריות, מחירים, מכירות וערכים אחרים שיעזרו לך למצוא את הפריטים שלא נוצלו שתוכל לנצל.

אם אתה משתמש בכלי ג 'ונגל הצופים כתוסף של Chrome, תוכל לחקור ולאמת רעיונות מוצרים תוך כדי גלישה. תוכל לבדוק את המחיר של כל מוצר, מכירות משוערות, ספירת ביקורות ועוד נתונים נוספים עבור השוואת מוצרים מדויקת.

בין החסרונות של כלי זה, אני יכול למנות את החיוב הבא חוזר, רק שבעה ימים תקופת הניסיון ולא מסד נתונים מלא.

המקור המוצר

ברגע שיש לך רעיון של מוצרים שאתה רוצה קמעונאית, אתה צריך לקבל מוצרים פיזיים. מציאת מוצרים וקבלת דגימות היא צוואר בקבוק בלתי נמנע שלא ניתן להחמיץ בשלב הראשוני של מסע הפרסום שלך אמזון שיווק. משימה זו היא לעתים קרובות מאיימת, בעיקר משום שרוב הספקים בחו"ל. עם זאת, כדי למצוא ספק טוב יכול להיות קל יותר כפי שאתה חושב. תן לנו למנות כמה כלים שיכולים לעזור לך עם משימה זו.

Alibaba הוא פלטפורמה סינית מפורסם שבו אתה יכול לקנות בכמויות גדולות. רוב הפריטים אשר מבוססים כאן מיוצרים באסיה. לכן המחיר שלהם הוא לא גבוה אם בהשוואה למוצרים אשר מיוצרים בארה"ב ובאירופה. אז, Alibaba הוא הפתרון הטוב ביותר שלך. במבט ראשון, זה נראה מדהים, אבל אתה רק צריך להתחיל. ראשית, אתה צריך להגיש בקשות קנייה, ולאחר מכן לחפש הצעות מוצר ליצור קשר עם הספק באמצעות דוא"ל או סקייפ. ראשית, אתה צריך לבקש דוגמאות מוצרים מספקים שונים כדי להיות מסוגל להשוות את האיכות. אתה צריך להיות מודע לכך ספקים רבים הם פשוט המסחר חברות שיכולות לעשות דברים קלים יותר אבל יקר יותר. יתר על כן, כדאי להזכיר כי Alibaba הוא למעשה aliexpress עבור דגימות עם ההבדל הקטן בלבד תמחור. עם זאת, האתר הזה הוא לגיטימי יותר מאשר פלטפורמות המסחר הסיני אחרים.

בין חסרונות שיתוף הפעולה עם אליבאבה, אני יכול למנות את אלה:

  • זה מפחיד להתחיל;
  • יש הרבה scammers.

אלה הדברים הדרושים יעזור לך לעשות התחלה טובה. עם זאת, הייצור בדרך כלל לוקח זמן. אז, אתה יכול לבלות את הזמן הזה ביעילות על ידי להקדיש אותו הרישום יצירת אופטימיזציה Source .

December 22, 2017