Back to Question Center
0

כיצד לבחור מילות מפתח רלוונטיות עבור העסק שלך אמזון?

1 answers:

בהודעות הקודמות שלנו, כתבנו הרבה על טריקים אופטימיזציה של אמזון, במיוחד על כותרת ואופטימיזציה תיאור, ארגון נכון של כדור נקודות ועוד. עם זאת, אנחנו לא להקדיש את המאמר כולו לנושא של מחקר מילות מפתח עבור אופטימיזציה שלך אמזון הרישום. זהו נושא מכריע הדורש תשומת לב מיוחדת שכן היא נקודת המוצא עבור כל מסעות הפרסום אופטימיזציה למנועי חיפוש אמזון. וגם אם אתה מרגיש שאתה יודע הכל על מחקר מילות מפתח אמזון, לפעמים זה עוזר להיות קצת checklist להתייחס. במאמר זה, אנו הידור רשימה של מה שאנחנו חושבים הוא נקודות חיוני לעקוב כאשר מדובר אופטימיזציה למנועי חיפוש ומחקר מילות מפתח. אז בואו נמשיך!

קצר אמזון מדריך SEO

 • הפוך את האופטימיזציה הרישום שלך עם המשתמש בחשבון
) זה כנראה ההיבט המשמעותי ביותר של קידום עסקי מסחר אלקטרוני אם אתה עושה את העסק שלך על אמזון או כל מנועי החיפוש האחרים. עם זאת, כדאי להזכיר כי מנועי חיפוש שונים לדרוש דברים שונים. זו הסיבה שאתה צריך לזכור כי אם לקדם את המוצרים שלך על אמזון, אתה צריך למקד את הקהל הספציפי להיות מדויק מאוד עם מבחר של קטגוריות ותתי קטגוריות. הבדל נוסף הוא שאתה צריך להיות הרבה יותר מפורט על אמזון כי הוא נדרש על מנועי חיפוש אחרים כמו גוגל או בינג.

  • דע את הצרכים והעדפות של קהל היעד שלך

  המשך בפסקה הקודמת, ברצוני לציין שאתה צריך לדעת מה קהל היעד שלך ממוקד אמזון הוא מחפש. הנה אני מדבר על מונחי חיפוש ממוקד. זה לא מקרה להרכיב רשימה של מילות מפתח כלליות אמזון כמו "בגדים", "ספרים", וכדומה. זה לא הגיוני להשתמש במילים כלליות לקידום מכירות של המוצרים שלך במיוחד אם לאחרונה הקימה את העסק שלך על אמזון. במקום זאת, אתה צריך לבוא עם שכבות של מילות מפתח על סמך המחקר שלך כי לצמצם את היקף. זה אומר שאתה צריך לעשות מבטא על מונחי חיפוש זנב ארוך, כגון "גברים של קפוצ'ונים", "בגדים לנשים בהריון" וכו '

  • זכור מבנה SEO

  כדי להצליח באמזון, אתה צריך לדבוק במבנה SEO של אמזון. אמזון יש כללים משלה איך מוכרים צריכים קלט מידע על הדברים שלהם על הרישום. אם לעומת גוגל, קל להקים את העסק שלך על אמזון כי אמזון כבר עשה את המחקר שלהם. כמו המטרה העיקרית של אמזון היא למכור מוצרים רבים ככל האפשר, הם רוצים סוגים מסוימים של מונחי חיפוש וביטויים יש מיקום מסוים על רישומים של המוכר כדי להפוך אותם היטב המרה..

   • ספק חיפושים עם מידע רב ככל האפשר

   זכור כי כל סעיף של הרישום אמזון שלך יכול להיות ריק ללא שום סיבה. אם אתה עושה את זה, אז המידע הוא שם בחוץ. זה מראה את חוסר האונים שלך גורם חשד. אם אתה עושה את זה, אז אתה כבר יודע את כל המידע הנדרש ולהיראות מוכשר. שדות ריקים ברישום שלך יכול להפוך את הלקוחות הפוטנציאליים שלך לדלג על ההצעה שלך ולהיות לקוח של אחד המתחרים נישה שלך. לכן עליך לספק למחפשים את מה שהם מחפשים.

   כיצד לבחור מילות מפתח אמזון?

   • מהם היתרונות של מילות מפתח ארוכות זנב?

   כפי שציינתי לפני מילות מפתח זנב ארוך על אמזון היא דרך החוצה עבור כל Uppers התחלה ועסקים קטנים. אם תרצה להציג את המוצרים שלך בדף תוצאות החיפוש, ודא שאתה ממקד לפי מונחי חיפוש רלוונטיים וזנב ארוך. באופן כללי, מילות מפתח ארוכות זנב הן אלה הכוללות מחרוזת של שלושה מונחי חיפוש או יותר המתארים בקצרה את מה שאתה מוכר. על פי הנתונים הסטטיסטיים, מילות מפתח ארוכות זנב לפצות כמעט שלושה רבעים של המחפשים באינטרנט. זו הסיבה היא החלטה חכמה לנהל מחקר שוק מתוחכם כדי ליצור רשימה של הרלוונטי ביותר עבור העסק שלך ארוך זנב מונחי החיפוש.

   ישנן שלוש דרכים עיקריות כיצד ניתן לקבל רשימה של מונחי חיפוש אמזון ממוקד.

   קודם כל, אתה יכול לחקור אותם באופן ידני. עם זאת, עליך לזכור כי הוא תהליך רב זמן הדורש ידע מיוחד, ואת תהליכי השוק הבנה.

   דרך אחרת איך אתה יכול לנהל מחקר מילות מפתח היא לשכור מומחה SEO או יועץ אשר מתמחה אופטימיזציה אמזון. אני ממליץ לך להסתמך על המומחים שלנו Semalt אם אתה רוצה לקבל תמיכה מקצועית ולהפוך את העסק אמזון שלך משגשגת. עליך לבצע את התשלום החד פעמי עבור החבילה המלאה של שירותי אופטימיזציה הכוללים הצעות למילות מפתח שמייצרות מכירות, מסע פרסום יעיל לבניית קישורים, עד 100 מונחי חיפוש ממוקדים ב- Google TOP10, שיפור דירוגים מצטבר, בדיקת שגיאות SEO באינטרנט ו- ניהול נושאים אחרים הקשורים.

   ולבסוף, אתה יכול להשתמש בתוכנה מקוונת למחקר מילות מפתח מקצועי עבור העסק אמזון שלך..למטרות אלו תוכל להשתמש בכלים מוכחים כגון Google Keyner Planner (יספק לך נתונים לא מדויקים, כפי שהם מבוססים יותר בחיפוש Google); Keywordtool.io (הוא דומה לתכנית מילות המפתח של Google ומספק לך הצעות למילות מפתח ספציפיות ל- Amazon); ג 'ונגל צופים (כלים אלה יכולים לספק לך נתונים המציגים אילו מילות מפתח לייצר את המכירות ביותר).

   • כיצד להתאים מילות מפתח בהתאם לתחרותיות?

   כפי שאתה יודע, אמזון היא שוק תחרותי מאוד שבו מונחי החיפוש מתחרים אחד נגד השני, ואת המשימה העיקרית שלך היא להתנתק מן החפיסה קצת. אתה צריך לחפש את מונחי החיפוש נפח גבוה עם תחרותיות נמוכה. עם זאת, זה לא משימה קלה למצוא מילים כאלה, למרבה הצער, כל כלי מחקר מקצועי באינטרנט יכול לספק לך אותם. לכן אתה צריך סבלנות והתמדה לחשוף אותם באופן ידני.

   • כיצד להערים על המתחרים בשוק נישה שלך?

   זה יכול להישמע לא ברצינות, אבל זה עדיין האמת. הדרך הטובה ביותר להערים על המתחרים שלך נישה גומחה היא לשכוח אותם. אתה צריך ללבוש זוג סכינים ולזנק קדימה. לא למדוד את עצמך לפי סטנדרטים אחרים לחשוב על העסק שלך מטרות. עם זאת, אין זה אומר כי אתה צריך להתעלם המתחרים שלך בכלל. זה סביר להיות בידיעה של עליות ומורדות שלהם, ומדי פעם בפעם ללוות את המקרים השיווק שלהם עובד. עם זאת, לדעתי, עדיף לבזבז את הזמן לפתח אמזון שיווק משלך אסטרטגיה.

   זה מדריך אופטימיזציה קצר יעזור לך להצליח על אמזון לזכור את עיקרי אשר נדרשים נוכחות אמזון בריא. עם זאת, כדאי לנסות לשמור על איזון בין מקבל את הנוסחה למטה ועדיין להיות ייחודי ויצירתי. לכן להשתמש במה שיש לך פרודוקטיבי לשים כמה מאמצים מדי יום לתוך אמזון הרישום שלך אמזון. והתוצאות יוכיחו מה הם צריכים להיות Source .

December 13, 2017