Back to Question Center
0

סמטאל, קידום אתרים

1 answers:

SEO uygulamaları defansif kendini aramaarı teşvik ederken, 'SEO' terimini aradığınızda ortaya çıkan en iyi sonuçlardan bazılarına şaşıracaksınız. Aslında, Google otomatik olarak SEO sözcüğünün yanındaki Negatif yomları otozugle gönderir. Bu, bu uygulamanın kendisini olumsuz bir üne kavuştuğunun farkına varmaktadır.

Esasen SEO, otomatik arama motoru botlarını ve rü r ı אינטרנט sayfalarını düzenleme süreci, belirli bir arama sorgusu için alakalı arama sonuçları üretebildiğinden, arama motoru kullanıcıları ve aram motorunun kendisi için hızlı ve kulanışlı olmasını sağlar - parco giochi per bambini roma.

Semalt Digital Services'in

אסטרם אבגריאן, SEO'nun kötü bir

1. İstenmeyen E-Postalar

SEO, yeni ve büyüyen bir uygulama aları olarak, başlatıcıları ve öğrencileri cezbeder. אם אתה רוצה לראות את זה, אתה יכול לעשות את זה, אתה יכול לעשות את זה על ידי דואר זבל או דואר זבל. Çoğu kişinin uzman olduğunu iddia etme biçimi onları aldatıcı ve hilli bireyler olarak sunar, dolayısıyla piyasadaki kötü şöhreti verir. Çoğu durumda, e-postalar, hedef şirketlerin inanması için çok fazla problemi düzeltmeye söz verir. Ayrıca, bu kendini ilan קידום אתרים

2..Dolması Anahtar Kelimeler

Anahtar kelime, SEO'nun temelidir. İyi kullanın ve istenilen soneçları elde edin. Aynı bakımdan, kasıtlı ya da masumca tekrar eden ve dolduran anahtar kelimeler, ağır cezalarla arama sorgusu sonuçlarını işlemek için kullanıyor ו 's ben'men benmenemenin amacına zarar veriyor. ביר makale için anahtar kelime yumğunluğunuz olumlu bir sıralamaya ו arama motorlarından bir ceza almamak için olmalıdır.

3. Gizleme ve Giriş Sayfaları Sayfaları

Bucharçã üretken uygulama, endeksleme ve sıralamayı değiştirmek amacıyla belirli bir konunun içeriğinde HTML kodlarının kullanılmasını gerktirir. Bir kullanıcı bağlantıyı veya sayfayı tıkladıktan sonra, yalnızca ilk web siteinde trafik oolşturmak için kullandıkları gerçek içerik anlamı için başka bir web siteine ​​yönlendirilir. Gizleme ve kapı sayfaları tekniği hem kullanıcıyı hem de arama motorunu rahatsız ediyor ve bu nedenle kötü bir üne kavuşuyor.

4. טיכארט לינקלרי

hepimiz SEO'nun e-ticarette sahip olduğu gücü biliyoruz. Web Sitesi sahipleri ve SEO uygulayıcıları, bug gücü kullanmak için ihtiyaç duydukları işin arama sorgularında sıralamaları değiştirmek için bağlantılar אלמה אלמה gibi uygulamalarda ortaya çıkıyor. Bua bağlantılar sahte sayfa yetkisini algılamadan üreterek sahte bir şekilde arama motorlarını atlar. אנקאק, Google gibi meşru motorlar, bug uygulamayı yakalamakta ve suçlulara ağır uzulanmaktadır

5. Gizli İçerik ve Bağlantılar

Kullanıcının tıkladığı şeyden farklı içeriği gizlemek veya görüntülemek için kullanılan akıllıca ve alkatıcı bir teknik. בירה resmin arkasındaki metin veya beyaz תוכנית ארקא üzerinde beyaz metin olanak tanımlanabilir. Hakiki ve saygın SEO uygulayıcıları hala bu tekniği kullanmak pek olası değildir, ankak yine de ortak ו SEO itibarını מראק ediyorlar.

Tüm endüstriler, etiğe dokunan doğal zorlukları tecrübe eder ve bunlara krasarı koyarlar. קידום אתרים קידום אתרים

November 29, 2017